Yükleniyor

Seyrantepe Huzur Mah. Barbaros Cad. No:84, 34396 Sarıyer/İstanbul

+90 212 283 00 30

info@taksimoto.com

Pazartesi-Cumartesi 8:30 - 19:30

Pazartesi-Cumartesi 8:30 - 19:30
RANDAVUNUZU BUGÜN AYIRIN +90 212 283 00 30
Seyrantepe Huzur Mah. Barbaros Cad. No:84, 34396 Sarıyer/İstanbul

Servis

Service

Yağ ve Filtre Değişimi

Yağ değişimi gerçekten aracın performansını değiştirebilir. Ve kesinlikle yağınızı değiştirmek olumlu etki edecektir. Arabanızın ömrünü korumanın en basit, etkili ve ucuz yollarından biri, özellikle motorunu korumak için düzenli olarak yağı ve yağ filtresini değiştirmektir.

Yağ, motorunuzun hayat damarıdır. Sürtünmeyi azaltır, aşınmayı azaltır, yağlama sağlar, pistonlar, halkalar ve silindir duvarları arasında bir conta oluştururken motor parçalarını soğutmaya yardımcı olur. Yeni yağın temizleme etkisi olmadan karbon ve vernik birikimi motor için zararlı olurdu. Ayrıca motor yağı hareketli parçaların şokunu ve gürültüsünü bile azaltır.

Araba Tamir Servisi yağ değişimi veya diğer herhangi bir hizmetle birlikte içini, dışını, kaput altını ve arabanın altını inceleyeceğiz, ardından bulguları açıklayacak ve size yazılı bir rapor sunacağız.

Servisimizdeyken, bize aşağıdaki öğelerin görsel kontrolünü içeren Bakım Onarım Kontrolü’nü gerçekleştirmemize izin verin:
  • Motor hava filtresi
  • Fren sıvısı
  • Direksiyon sıvısı
  • Otomatik şanzıman sıvısı
  • Soğutucu/antifriz
Bakım zamanlarını periyodik olarak yapmanızın size ve aracınıza ekonomik katkı sağlayacağını teyit ederiz.

Ürünlerimize Güvenin

10 yıldan fazla bir süredir, Taksim Oto Servis Türkiye genelinde sürücülere araçlarını bakımlı tutmalarında yardımcı oluyor. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve yasal, bu nedenle tüm otomobil tamiri ve bakım ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Yağ değişikliklerinden, filtre değişimlerinden, sıvı boşaltmalarından fren ve fren tamirine, şok ve takozlardan susturucu tamirine, lastiklerden ve tekerlek düzeltmeye kadar her şeyi sizin için hallediyoruz. Hızlı bağlantıları kullanarak Taksim Oto Servisinde randevu alabilirsiniz. Randevu Al seçeneklerini kullanarak hızlı randevu alabilirsiniz.

Yağ, motorunuzun can damarıdır. Sürtünmeyi azaltır, aşınmayı azaltır, yağlama sağlar, pistonlar, halkalar ve silindir duvarları arasında bir contayı oluştururken motor parçalarını soğutmaya yardımcı olur. Yeni yağın temizleme etkisi olmadan karbon ve vernik birikimi motor için zararlı olurdu. Ayrıca motor yağı hareketli parçaların şokunu ve gürültüsünü bile azaltır.