Yükleniyor

Seyrantepe Huzur Mah. Barbaros Cad. No:84, 34396 Sarıyer/İstanbul

+90 212 283 00 30

info@taksimoto.com

Pazartesi-Cumartesi 8:30 - 19:30

Pazartesi-Cumartesi 8:30 - 19:30
RANDAVUNUZU BUGÜN AYIRIN +90 212 283 00 30
Seyrantepe Huzur Mah. Barbaros Cad. No:84, 34396 Sarıyer/İstanbul

Müşterilerimiz

Müşterilerimiz

Müşterilerimizin Yorumları

İşte müşterilerimizin Araç Tamiri Hizmeti hakkında neler söylediği.

Aracımı oraya kazadan sonra tamir etmek için götürdüm ve arka üst kontrol kolu bükülmüştü. Bana en iyi teklifi verdiler ve işi süper hızlı bir şekilde tamamladılar! Müşteri hizmetleri harikaydı ve çok nazik ve bilgiliydiler!

Herhangi bir tereddüt olmadan Araç Tamiri Hizmeti’ni herkese tavsiye ederim! Çok profesyonel ve güvenilir. En iyi müşteri hizmeti ve makul fiyatlar. Artık benim için tercih edilen otomobil tamiri dükkanı!!!

Kesinlikle herkese Araç Tamiri Hizmeti’ni tavsiye ederim! Çok profesyonel ve güvenilir. En iyi müşteri hizmeti ve makul fiyatlar. Artık tercih edeceğim otomobil tamir dükkanım ve Müşteri hizmetleri harikaydı, çok nazik ve bilgiliydiler!

Aracım doğru bir şekilde çalışmıyordu ve bir trafik ışığında stop etti. Buraya götürdüm ve ertesi gün beni sorun hakkında aradı ve motoru incelememe yardımcı olarak tam olarak ne olduğunu açıkladı, böyle bir şey yoktu.

Aracımda bir ses duyduğumu düşündüğümde Taksim Oto Servisine getirdim. Beni dinlediler ve araçla test sürüşü yaptılar. Sürüş sonunda arızaları bildirdiler. Her zaman bana saygılar. Her zaman doğru onarım ile bana düşük maliyetli hizmetler sağladılar.

Araç Tamiri Hizmeti, tercih ettiğimiz servis merkezi haline geldi. Genellikle sahibi veya oğluyla etkileşimde bulunuruz. Yetenekli ve nazikler. Her zaman bize hizmet gerekmediğinde bilgilendirirler. Kesinlikle tavsiye edilir.

Emniyet Kemeri değiştirdikten sonra sürekli cızırdama nedeniyle kayış germe cihazını değiştirmelerini söyledim. Kontrol ettiler ve ‘kayışı geri alıp ve garanti kapsamında yeni bir tanesi ile değiştirdiler’ başka bir serviste bu şekilde yardımcı olunduğunu hatırlamıyorum.