Yükleniyor

Seyrantepe Huzur Mah. Barbaros Cad. No:84, 34396 Sarıyer/İstanbul

+90 212 283 00 30

info@taksimoto.com

Pazartesi-Cumartesi 8:30 - 19:30

Pazartesi-Cumartesi 8:30 - 19:30
RANDAVUNUZU BUGÜN AYIRIN +90 212 283 00 30
Seyrantepe Huzur Mah. Barbaros Cad. No:84, 34396 Sarıyer/İstanbul

Hakkımızda

10 Yıldan Fazla Tecrübe ve On Binlerce Müşteriye Servis Hizmeti Sağladık.

Servisimiz, genel otomotiv tamiri işiyle on yıldan fazladır uğraşıyor ve işimiz hala büyümeye devam ediyor. Taksim Oto Tamir Servisi, Türkiye de hizmet veren ve yerel topluluğumuza ve çevresindeki bölgelere 10 yıldır hizmet veren aile işletmesi bir otomobil tamir servisidir. TSE sertifikalı teknisyenlerimiz, ihtiyaç duyduğunuz her otomobil tamiri veya yaşadığınız araç sorunlarıyla ilgilenmeye hazırdır.
Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimize hizmet etmek ve her zaman en yüksek seviyede müşteri hizmeti sunmak; ekibimizi geliştirmek ve sürekli olarak iyileşmeye çalışmak; ve çevresel sorumluluk bilinciyle hareket etmektir.

Vizyonumuz

Otomotiv iş zekası çözümlerinde dünyanın en heyecan verici lideri olmak. Yenilikçi fikirleri hayata geçirerek, sorunları çözerek ve müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçerek heyecan yaratacağız.

Temel Değerlerimiz
  • Güven ve Saygı ile İşbirliği.
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Tüm İşlerde Sorumluluk.
  • Daha Fazla Müşteri
Avantaj

Hizmetlerimizin
size Avantajı

Aracınızın bakım dönemlerini siz ister iseniz biz takip edebiliriz. Bakım sırasında gerekli parça değişimleri yapılır. Gereksiz parça değişikliği yapılmaz.

Teklif Al
Müşteri Hizmetleri

Sağladığımız hizmeti değerli buluyoruz ve sadık müşterilerimize her zaman öncelik sunulmaktadır. Servisimize ilk defa gelen müşterilerimiz için de özel indirimler söz konusudur.

Lastik Fiyat & Performans

Ürünlerimiz kaliteli markalar ve ekonomik ürünler den oluşmaktadır. Piyasaya göre Fiyat ve Performans ürünleri olmaktadır. Döneme göre en iyi markalar ile çalışmaya özen gösteririz.

Yüksek Kaliteli Araç Parçaları

Servisimiz anlaşmalı olduğu markaların en iyi kaliteli ürün ve parçalarını kullanmaktadır. Parçaların Arıza Tespiti yapıldıktan sonra müşteriye en iyi marka ve en iyi kaliteli ürünler sunulmaktadır.

Tam Servis

Araç Bakımı için; Bizimle İletişime geçin

Bakım ve Onarım konusunda uzmanız. Aracınızı bize güvenle teslim edebilirsiniz.

+90 212 283 00 30