Yükleniyor

Hakkımızda

Taksim Oto Hakkında

Lastik ve Otomotiv Sektöründe 21 Yıllık Tecrübe

Taksim Otomotiv, 2013 Yılında Seyrantepe Huzur Mahallesindeki halen faliyet göstermekte olan adresimizde kuruldu. Sektöre Lastik satış, değişim ve Jant satış Jant Pres (Düzeltme) ile başlayan kuruluşumuz bu gün itibari ile farklı alan ve marka çalışmaları ile 4 yıldır faaliyet veriyor olmasına rağmen sahibi ve yöneticileri dahil toplam 21 yıllık tecrübe ve birikime sahiptir. Lastik üzerine ekonomik ve kaliteli ürünleri baz alan Taksim Oto sektöründen farklı olarak her markayı bünyesinde barındırarak müşterilerine daha fazla seçenekle beraber bütçelerine uygun ürünlerde sunmayı ihmal etmedi.

İkinci el Lastik satışı yapmakta olan Taksim Oto aynı zamanda sadece sıfır jantların satışlarınıda yapmaktadır. Jant Pres (Düzeltme) işlemi ile gözden çıkarmış olduğunuz jantlarınızı tekrar kullanılır hale getirmektedir.

2017 yılı itibari ile Yetkili Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm İstasyonu belgesini alıp müşterilerine bu hizmeti sunmaya başladı. Cumartesi günleride hizmet vermekte olan Taksim Oto haftada 6 gün bu hizmeti sunarak diğer firmalardan daha fazla Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm hizmeti vermektedir.

Taksim oto servisinin sahip olduğu TSE-HYB (TS 12047 – TS 13231) ve Yetkili Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm İstasyonu belgeleri mevcuttur.

Yaptığımız kaliteli işleri tecrübemize, tecrübemizi ise iş yapıyor olmaya devam etmemize bağlıyoruz. Sektörde kısa vadeli değil uzun vadeli olarak hizmet etmeye meslek devrini nesilden nesile sürdürmeye özen gösteriyoruz. Devam eden neslimizin sektöre olan ilgisi ve geliştirmesi bizlerinde sektörün devamına olumlu bakmasına neden olmaktadır.

Kurucumuz Ali AKTAN 1990 yılında Lastik ve Otomotiv sektörüne başladı ve bugünkü modern Lastik ve Otomotiv kavramını sürdürmeye devam ediyor. Sektöre katkıları yetiştirdiği ustalar ve onlarında açmış olduğu servisler ile devam etmektedir. Lastik sektöründe söz sahibi olabilmek, birikim ve tecrübesini her zaman geliştirmek üzerine dayalı bir çalışma biçimini benimsemiştir. Bir çok Lastik ve Jant markası üzerine tecrübe ve deneyimi var. Müşterilerine bütçelerine uygun ve onları yarı yolda bırakmayacak tavsiye ve önerileri ile özen göstermektedir. Sektöre başladığı günlerdeki müşterileri ile bugünde çalışmaya devam etmektedir. Her gün yeni oluşan müşterileri ile beraber de büyümektedir.

Taksim Oto Vizyon

İşletmemiz birden fazla sorumlu ve uzmana sahiptir.

Taksim Otomotiv adı ile değil tüm lastik markalarının ürün satışı ve hizmeti ile anılan bir servis olmaya ve buna özen göstermeye; hizmetinden önce müşterisinin ve satmış olduğu markanın önemine özen gösteren bir vizyona sahiptir. Bu vizyon ile ilerlediği için Taksim Otomotiv daha fazla bilinirliğe ve müşteri gözünden güven ortamına sahiptir. Lastik ve Jant sektöründe marka seçerek çalışmak ve tek marka ya da bir kaç marka ile müşteriye hizmet vermek müşteriyi memnun etmeyeceği için tüm markaların gelişmelerine açık çalışma vizyonu ile hareket etmektedir.

Taksim Oto Misyon

Yeniliklere açık güvenliğe önem veren sektörün örnek lideri

Her kurumun dönemsel yükselişleri vardır Lastik sektöründe ise bu Lastik değişim dönemlerinde fark edilmektedir. Müşterilerimizi dönem, dönem değil her zaman hatırlamak ve kendimizi hatırlatmak onların gerekli servis takiplerini yapmak misyonumuzun önemli bir bölümünü oluşturmaktadır.

Tabiri caiz ise Lastik kara borsacılığı yapmak yerine Lastik Bankacılığı yapmaktadır. Müşterilerine Lastik Otel hizmeti sunarak ve müşterisinin ihtiyaçlarına yönelerek ilerleme kaydeden ve bu ilerlemeyi geliştiren bir misyon ile daha fazla müşterinin daha az maliyet ile çalışmasını sağlamaktır. Dönemsel müşteri ihtiyaçlarında fiyatının üstünde satış yapmamak misyonun önemli bir ihtiyacıdır. Müşterilerini ve Markalarını dikkate alarak ve mağduriyete sebep olmadan müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Arabanızda Onarım İhtiyacınız Var? Bize ulaşın

Araç Lastikleri, bakımı, değişimi ve bir çok çözümünde uzun yıllara sahip tecrübemizin yanında uzmanlıklarımız mevcut.

Telefon: +90 212 283 00 30

RANDEVU TEKLİF ALIN
Yukarı